Natalia i Bartek

6 sierpnia 2021

Przy okazji debiutu na mojej stronie reportażu z pięknego dnia Natalii i Bartka, chciałbym “zareklamować” Wam prosto z serca @mr.and.mrs.perfect.day, którzy swoją oprawą florystyczną i dekoracjami podkreślili charakter całej imprezy. Naprawdę uwielbiam ich prace oraz to, jakimi są ludźmi. Chyba już ze 100 razy o tym wspominałem, ale co tam – są dobrzy w swoim fachu, a takimi kontaktami warto się dzielić 😉

Chciałbym tak po prostu trochę ich podpromować, bo to, jakie rzeczy tworzą Natalia i Damian to istne szaleństwo. Dla mnie to top topów. Można mieć naprawdę zdolnego fotografa, ale bardzo duża część klimatu zdjęć jest uzależniona od florystów. Wiadomo panny młode mają swój pomysł na ten dzień, ale to floryści przekuwają tę ideę w życie.

Sami zobaczcie jakie Oni tworzą cudowne rzeczy. Aby młoda para siedziała w jeszcze piękniejszym otoczeniu, Natalia i Damian przywieźli własne meble. Trochę ich znam i wiem, że za każdym razem dają z siebie wszystko i chcą aby było jak najpiękniej. Natka ma zawsze pozytywnego “stresa”, aby państwo młodzi i goście jak najlepiej się czuli. Możesz sam zobaczyć jak im poszło.

Chciałbym czasem polecać Wam fajnych ludzi, którzy działają ze mną w tym biznesie, bo myślę, że warto dzielić się takimi polecajkami prosto z serducha. Wam może ułatwić to poszukiwania, a mi potem uprzyjemnić pracę podczas reportażu, bo tym Państwu zdecydowanie daję znak jakości.

COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT